בית פורומים פורום מי שפיר מערכת מאספת כפולה בכליה

• This topic is empty.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שירה
    אורח

הי
    אני בת 34,
    בשבוע 15+2, בסקירה מוקדמת התגלתה מערכת מאספת כפולה בכליה ימנית ללא הרחבה של האגן. הרופאה הלחיצה אותי כי הדבר עלול להעיד על תסמונות שונות.
    מנסה לקבוע תור לייעוץ גנטי אך אין תורים פנויים בשבועות הקרובים (בחלק מבתי החולים עד סוף 200אין…)

מבינה שמי שפיר יכולה להאיר את הספקות, אך חוששת מאד מחלילה הפלה (חברה בעבר הפילה בעקבות הבדיקה)
    אני אחרי 4 קיסריים, לא יכולה ללדת בלידה רגילה, ואם חלילה תהיה הפלה ואאלץ לעבור ניתוח לא אוכל שוב להרות ולעבור ניתוח נוסף.

אשמח מאד מאד אם יש לך ניסיון עם הממצא הזה, כמה הוא אכן קשור לתסמונות, ומה הסיכונים כיום במי שפיר.
    שנשמע בשורות טובות
    תודה רבה
    שירה

פזית
    אורח

היי קודם כל לידה קלה.
    הבן שלי נולד עם אותו מום רק הנוסף למערכת כפולה יש לו ריפלוקס בשתן שיש לו יותר דלקות בשתן וכל חום מצריך מיון וכייף חיים.
    מציעה לך להיות במעקב של נפרולוג או אורולוג או אולי שניהם יחד. חשוב שאם זה בן לתת לן לפני הברית טיפול מניעתי. אני לעןמתך לא גילו לי זאת בהריון ולאחר הברית הבן שלי העלה חום מעל 40 ואז החלו הבירורים בבית חולים ורק אז גילו לו את המום. הוא עתידי לעבור ניתוח לתיקון. תנסי לבדוק בסקירה המורחבת שלך אם יש עוד ממצאים למערכת כפולה כי טם זה רק זה אפשר לחיות עם זה אבל כמובן קחי את התשובות לנפרולוגית יש מעולה דק מיטל קידר בוולפסון ונפרוליגחת באיכילוב מעולה לילדים דר טפסר משהו כזה… בהצלחה אל תפחדי כל עוד את יודעת לפני את תדעי איך להתמודד עם זה

אביה
    אורח

ביתי בהריון מתקדם שבוע 30 – לאחר שעברה סקירה ראשונה התגלתה אצל העוברית מערכת מאספת כפולה.
    מאז היא עושה פעם בחודש בדיקה .

בפעם האחרונה שעשתה בדיקה וכמו כן בכל הסקירות שנעשו התוצאות תקינות .
    אך למרות זאת הציע הרופא לעשות בדיקה גנטית ובדיקת מי שפיר.

אם אינני טועה זהו שלב מאוחר מדי לבדיקת מי שפיר – רציתי לדעת האם אני טועה?

ומבקשת לדעת מה תתן בשלב הזה של ההריון ייעוץ גנטי.

אודה לתשובה מהירה

בברכה פיטוסי אביה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • הפורום 'פורום מי שפיר' נסגר לדיונים ולתגובות חדשות.